Ansatte

Administrasjonen i DNT Drammen og Omegn består av 10 ansatte samt 2 butikkmedarbeidere. FNF-koordinatoren for Buskerud er også med i staben. 

Simon Torgersen

Daglig leder
simon.torgersen@dnt.no
32 25 51 40/90 62 34 40

Else Berit Skaalid

Økonomisjef
elseberit.skaalid@dnt.no
32 25 51 40

Ingrid Bergande

Fagsjef aktivitet barn og unge
ingrid.bergande@dnt.no
32 25 51 40/97 03 80 99


Midia Hesso (bilde kommer) 

Vikar aktivitetsavdelingen 
midia.hesso@dnt.no
32 25 51 40

Thea Hajum Utvik

Leder Aktivitetsavdelingen
thea.utvik@dnt.no
32 25 51 40/90 41 04 15

Johan Fegri

Drift- og eiendomssjef
johan.fegri@dnt.no
32 25 51 40/91 35 07 64

Åshild Woie

Kommunikasjonsansvarlig
​​​​​​​ashild.woie@dnt.no
32 25 51 40/94 16 03 54

Anne Gallefos Wollertsen

Kontorsjef
anne.wollertsen@dnt.no
32 25 51 40

Jeanette Zetterstrøm

Prosjektleder
jeanette.zetterstrom@dnt.no
32 25 51 40/95 77 87 20

Sveinung Tofte

Leder Turbutikken
sveinung.tofte@dnt.no
32 25 51 40



Thomas Sveri
Thomas Sveri

Thomas Sveri (Sykemeldt)

FNF-koordinator Buskerud
(Forum for Natur og Friluftsliv)
buskerud@fnf-nett.no
977 22 812