Ansatte

Administrasjonen i DNT Drammen og Omegn består av 10 ansatte samt 2 butikkmedarbeidere. FNF-koordinatoren for Buskerud er også med i staben. 

Simon Torgersen

Daglig leder
simon@dntdrammen.no
32 25 51 40/90 62 34 40

Else Berit Skaalid

Økonomisjef
else.berit@dntdrammen.no
32 25 51 40

Ingrid Bergande

Fagsjef aktivitet barn og unge
ingrid@dntdrammen.no
32 25 51 40/97 03 80 99

Sveinung Tofte

Leder Turbutikken
sveinung@dntdrammen.no
32 25 51 40

Thea Hajum Utvik

Leder Aktivitetsavdelingen
thea@dntdrammen.no
32 25 51 40/90 41 04 15

Johan Fegri

Drift- og eiendomssjef
johan@dntdrammen.no
32 25 51 40/91 35 07 64

Havva Ince (for tiden sykemeldt)

Fagsjef inkludering
havva@dntdrammen.no
32 25 51 40/46 38 05 35

Anne Gallefos Wollertsen

Kontorsjef
anne@dntdrammen.no
32 25 51 40

Jeanette Zetterstrøm

Prosjektleder
jeanette@dntdrammen.no
32 25 51 40/95 77 87 20

Åshild Woie

Kommunikasjonsansvarlig
ashild@dntdrammen.no
32 25 51 40/94 16 03 54



Thomas Sveri
Thomas Sveri

Thomas Sveri (Sykemeldt)

FNF-koordinator Buskerud
(Forum for Natur og Friluftsliv)
buskerud@fnf-nett.no
977 22 812